https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/06/mdarowska.jpg

Małgorzata Darowska

Manager, prawnik (radca prawny) z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w renomowanych międzynarodowych i polskich kancelariach prawniczych, instytucjach finansowych i administracji publicznej. Specjalizuje się w kształtowaniu polityki publicznej i programów rozwoju dla przełomowych technologii i przemysłu, strategii budowania łańcucha wartości i modelowania kooperacji oraz budowania przewagi konkurencyjnej w oparciu o własność intelektualną.

W latach 2017-2021 odpowiadała za rządowy program rozwoju obszaru bezzałogowych statków powietrznych (drony) w zakresie infrastruktury cyfrowej. Miała bezpośredni wpływ na zajęcie przez Polskę w roku 2020 pozycji europejskiego i światowego lidera w dziedzinie wdrażania usług cyfrowych dla dronów i przygotowanie do wdrażania usług dronowych (dane EUROCONTROL i Droneii.com), a także opracowanie założeń programu rozwoju obszaru bezzałogowych statków powietrznych obejmującego infrastrukturę, przemysł i usługi. Aktualnie koncentruje się na aspektach przemysłowych obszaru bezzałogowych statków powietrznych.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Our Foundation at a glance

We are an interdisciplinary think-tank focused on the various aspects of new technologies, cybersecurity, artificial intelligence and other issues related to the development of information society.

Contact data

AI LAW TECH FOUNDATION
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warsaw (Poland)
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Privacy Policy

en_GB