https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/12/Pawel-Olech-—-kopia.png

Paweł Olech

Ukończył studia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunkach Automatyka i Robotyka oraz Informatyka, w czasie studiów zajmował się i pisał pracę magisterską związaną z tematyką sieci neuronowych. W latach 1996-2008 pracował w sektorze telekomunikacji, na stanowiskach technicznych i menadżerskich, realizując projekty dla operatorów w Europie.

Od 2009 zajmuje się prowadzeniem spółek technologicznych realizując zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne dla branży energetycznej. Spółka Pirios S.A., której jest Prezesem Zarządu w ostatnich latach wdrożyła komercyjnie rozwiązania dla sektora energetyki, wykorzystujące technologie sztucznej inteligencji w automatyzacji procesów biznesowych związanych z obsługą klienta.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL