https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2023/02/Piotr-Faderski-4-scaled.jpg

Piotr Fąderski

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT, zdobyte na różnych stanowiskach w obszarze finansów, operacji biznesowych, a przede wszystkim sprzedaży i dystrybucji w takich firmach jak HP, CA, VMware, Citrix, a ostatnio także w Salesforce na stanowisku RVP Sales CEE. Zarządzał i przekształcał organizacje na terenie EMEA, jak również w regionach DACH i Emerging Markets, w tym w rejonie Rosji/CIS, Europy Wschodniej, MENA i Afryki. Jedną z jego głównych kompetencji jest kierowanie międzynarodowymi organizacjami w regionach o wysokim wzroście.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL