https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2022/07/Piotr_Marciniak_zdjecie_ailawtech-1.jpg

Piotr Marciniak

Adwokat. LL.M. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego, Polskiej Akademii Nauk oraz Akademii Górniczo – Hutniczej.

Od kilkunastu lat w ramach praktyki zawodowej, zajmuje się prawem karnym. Specjalizuje się w przestępstwach popełnianych w cyberprzestrzeni. Kieruje praktyką prawa karnego gospodarczego w Kancelarii Prawnej Iuridica, doradzając klientom z branży TSL („Transport, spedycja, logistyka”). Był członkiem sekcji prawa karnego komisji legislacyjnej Naczelnej Rady Adwokackiej. W latach 2014 – 2016, zajmował kierownicze stanowisko w centralnym urzędzie administracji rządowej, zajmującym się zwalczaniem przestępczości w tym zagrożeniami w cyberprzestrzeni.

Jest wykładowcą Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie w zakresie ochrony informacji niejawnych oraz na studiach podyplomowych na Politechnice Krakowskiej. Posiada poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych. Interesuje się bezpieczeństwem urządzeń mobilnych.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL