https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2022/09/wkraszewski-2.png

Wojciech Kraszewski

Doktor nauk technicznych, adiunkt Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w obszarze Zarządzania projektami. Autor i współautor ponad 55 publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach z zakresu modelowania i aplikacji pól elektromagnetycznych oraz zarządzania projektami.

Specjalizuje się w nadzorowaniu projektów informatycznych oraz wdrażaniu kultury procesowej i projektowej w przedsiębiorstwach. Doświadczony ekspert w skutecznym wdrażaniu systemów informatycznych dla kontrolingu zarządczego. Wieloletni konsultant projektów w branży przemysłowej i IT. Pełni rolę Nadzoru Programów strategicznych w Urzędzie Miasta Krakowa. Nadzorował wdrażania procesów oraz metodyk zarządzania projektami i programami w organizacjach. Wieloletni Kierownik Projektu zadań badawczych. Prezes Zarządu GrupaPM.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL