https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/05/ttrzcinski.jpg

dr hab. inż. Tomasz Trzciński

Dr hab. inż. Tomasz Trzciński jest adiunktem w Zakładzie Grafiki Komputerowej Instytutu Informatyki Politechniki Warszawskiej od 2015 r., gdzie kieruje pracami zespołu zajmującego się widzeniem maszynowym CVLab. Stopień doktora habilitowanego w dyscyplinie Informatyka Techniczna i Telekomunikacja uzyskał na Politechnice Warszawskiej w 2020 r. Stopień doktora w zakresie wizji maszynowej zdobył na École Polytechnique Fédérale de Lausanne w 2014 r. W 2010 r. otrzymał dwa dyplomy magisterskie: pierwszy nadany przez Universitat Politècnica de Catalunya w zakresie badań nad technologiami informacyjnymi, drugi nadany przez Politecnico di Torino w zakresie elektroniki. Pełni funkcję Associate Editor w IEEE Access, jest także recenzentem prac publikowanych w czasopismach TPAMI, IJCV, CVIU, TIP i TMM, oraz członkiem komitetów organizacyjnych konferencji, m.in. CVPR, ICCV i ICML. Pracował w Google w 2013 r., Qualcomm w 2012 r. oraz w Telefónice w 2010 r. Odbył staże naukowe na Uniwersytecie Stanforda w 2017 r. oraz na Nanyang Technological University w 2019 r. Jest współorganizatorem warsaw.ai, członkiem IEEE oraz Computer Vision Foundation, ekspertem Narodowego Centrum Nauki i Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, zasiada również w Radzie Naukowej konferencji PLinML oraz Data Science Summit. Jest współwłaścicielem firmy Tooploox, gdzie jako Chief Scientist kieruje zespołem zajmującym się uczeniem maszynowym, a także współzałożycielem startupu technologicznego Comixify, wykorzystującego metody sztucznej inteligencji do edycji wideo.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Our Foundation at a glance

We are an interdisciplinary think-tank focused on the various aspects of new technologies, cybersecurity, artificial intelligence and other issues related to the development of information society.

Contact data

AI LAW TECH FOUNDATION
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warsaw (Poland)
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Privacy Policy

en_GB