https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2023/09/alach.jpg

Adam Lach

Manager z niemal 20 letnim doświadczeniem w branżach produkcyjnej, usługowej i logistycznej. Absolwent wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej oraz Psychologii przywództwa.

Realizował projekty transformacji cyfrowej w firmach, przyczyniając się do wprowadzenia nowoczesnych technologii i optymalizacji procesów, które zwiększały efektywność operacyjną i konkurencyjność organizacji. Audytor i ekspert z zakresu zarządzania usługami IT, bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania biznesu.

Jako entuzjasta nowych technologii, aktywnie wspiera organizacje w wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Czynnie angażuje się w inicjatywy związane z zrównoważonym rozwojem.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL