https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/04/mwicher.jpg

dr n. fiz. Magdalena Wicher

W latach 2004-2015 jako fizyk medyczny zajmowała się analizą ilościową i jakościową obrazów MR, TK oraz testami urządzeń diagnostycznych w Helimed sp.k. oraz w Scanix sp.z o.o. W międzyczasie prowadziła badania naukowe na Uniwersytecie Śląskim z zakresu fizyki ciała stałego co zakończyło się obroną pracy doktorskiej w 2013 roku. Od 2015 roku jest związana z TÜV NORD Polska sp.z o.o. (audytor, ekspert techniczny i wykładowca dla aktywnych wyrobów medycznych). W latach 2013 – 2015 szkoliła się na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania ochroną zdrowia (Uniwersytet Ekonomiczny) oraz z zakresu norm ISO i zarządzania jakością (AGH). W latach 2015 – 2018 rozwijała się jako Pełnomocnik ds.SZJ w firmie Silvermedia S.A gdzie między innymi brała udział w procesie certyfikacji Platformy Telemedycznej. W 2019 kontynuowała tematykę oprogramowania jako wyrobu medycznego w Radpoint sp.z o.o. (przeglądarki dicom, narzędzia telemedyczne). W tym samym roku rozpoczęła konsultacje z zakresu SZJ oraz dokumentacji technicznej dla wyrobów medycznych między innymi dla: Mikrovolt sp.z o.o., MedApp sp.z o.o., Softmed sp.z o.o. Od października 2020 prowadzi swoją działalność Quality Power Magdalena Wicher, w której zakres wchodzą audyty, szkolenia, wdrożenia i konsultacje z zakresu SZJ oraz dokumentacji SZJ i dokumentacji technicznej dla wyrobów medycznych.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Our Foundation at a glance

We are an interdisciplinary think-tank focused on the various aspects of new technologies, cybersecurity, artificial intelligence and other issues related to the development of information society.

Contact data

AI LAW TECH FOUNDATION
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warsaw (Poland)
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Privacy Policy

en_GB