https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2023/12/mdrozdowski.jpg

Marek Drozdowski

Marek Drozdowski to doświadczony specjalista ds. sztucznej inteligencji (AI) z imponującym 6-letnim stażem w tej dziedzinie. Jako współzałożyciel startupu i Chief Technology Officer (CTO) odznacza się nie tylko głęboką wiedzą techniczną, ale także zdolnościami w zakresie rozwoju biznesu i zarządzania przedsiębiorstwem.

Jego ekspertyza obejmuje obszary sztucznej inteligencji oraz nauki danych, a także rozwijanie i zarządzanie biznesem. Marek wyróżnia się unikalnym połączeniem doskonałej intuicji technicznej z wizją biznesową, co pozwoliło mu odnieść sukcesy w różnorodnych projektach.

W trakcie swojej kariery Marek pracował dla renomowanej firmy Nvidii w Dolinie Krzemowej, gdzie angażował się w rozwijanie produktów związanych z autonomicznymi sklepami, automatyzacją fabryk w Stanach Zjednoczonych oraz tworzeniem zaawansowanych systemów kamery analizujących zachowania zawodników na stadionach.

Jego wkład w rozwój technologii AI i umiejętność przekładania innowacyjnych pomysłów na konkretne projekty sprawiły, że Marek Drozdowski jest cenionym ekspertem i liderem w dziedzinie sztucznej inteligencji oraz rozwoju technologii. Jego doświadczenie obejmuje obszary kluczowe dla przyszłości technologii, co czyni go nieocenionym partnerem dla każdego projektu związanego z AI i innowacyjnymi technologiami.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL