https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/04/zarnowski.jpg

Adam Żarnowski

Manager z ponad 27 letnim doświadczeniem w farmacji, na poziomie prezesa zarządu / CEO

Jest uznanym ekspertem w zarządzaniu kryzysowym, zarządzaniu zmianą, naturalnym liderem oferującym unikalny zestaw doświadczenia zarządczego i konsultingowego w budowaniu organizacji, rozwoju, przechodzeniu przez kryzys, popartego sukcesami w Polsce, regionie CEE i na rynkach światowych. Doradza firmom jak wykorzystać potencjał danych w organizacji

Zarządzał regionem CEE I MENA w międzynarodowych firmach farmaceutycznych Almirall i Santen. Zorganizował efektywną strukturę, nawiązał współpracę z dystrybutorami, podwoił wielkość biznesu w Almirall CEE i przekroczył cele sprzedażowe i finansowe w Santen MENA. W Bausch Health zrestrukturyzował biznes unit specjalistyczny i dział leków OTC osiągając sprzedaż i wynik finansowy ponad plan, wdrożył oparte na AI rozwiazanie do zarządzania danymi w firmie. W Walmarku przygotował polski oddział firmy do sprzedaży przez fundusz PE, odwrócił spadający trend sprzedaży i zbudował pozytywny wynik finansowy, wdrożył oparte na AI rozwiązanie do analizy dużej ilości danych i prognozowania.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL