WydarzeniaINTERNET GOVERNANCE FORUM- IGF

27/09/2021
https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/09/242990596_267650385234916_8962376474448697586_n.jpg

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza Fundacja AI LAW TECH będzie organizować panel w ramach konferencji IGF, który odbędzie się 6-10 grudnia 2021 r. w Katowicach!

IGF – Internet Governance Forum to międzynarodowe spotkanie, które umożliwia dyskusję na temat rozwoju Internetu, W debacie biorą udział wszystkie zainteresowane strony, reprezentanci organizacji rządowych, sektora prywatnego czy społeczeństwa obywatelskiego. IGF po raz pierwszy zostało zwołane w 2006 roku. Ostatni raz wydarzenie miało miejsce w 2019 roku w Berlinie, a w tym roku odbędzie się w Centrum Kongresowym w Katowicach, gdzie hasłem przewodnim będzie „Internet United”.

Temat naszego panelu:

„Życie w ciemności lub na pustyni? Czy nowe technologie zapobiegną kryzysowi energetycznemu?”

W ramach panelu Prelegenci poruszą między innymi kwestie, związane z przedstawieniem problematyki transformacji cyfrowej w energetyce w kontekście ochrony środowiska. Ponadto, zostaną scharakteryzowane koncepcje i pomysły środowiska naukowego oraz biznesu na wykorzystanie nowych technologii w celu ochrony środowiska. Przedstawione będą nowe rozwiązania techniczne, w tym Internetu oraz Sztucznej Inteligencji w celu ograniczenia zużycia energii, racjonalnego zarządzania energią, a także zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego. Poruszony zostanie temat nawiązujący do kwestii związanych z wyzwaniami i ograniczeniami wynikającymi z możliwości wykorzystania nowych technologii w tym Internetu i AI. Omówione zostaną działania polskich firm w zakresie wykorzystania nowych technologii skupiających się na dążeniu do uniknięcia kryzysu energetycznego.

 

 

 

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL