https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/06/kcharszla.jpg

Krzysztof Charszla

Absolwent wydziału prawa Uniwerystetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z branżą IT związany od ponad 20-lat, doświadczenie zdobywał pracując zarówno w polskich (Comarch, Atena) jak i międzynarodowych organizacjach (AWS, Oracle, Microsoft). Od wielu lat zamuje się opracowywaniem i wdrażanie strategii biznesowych w oparciu o model chmury obliczeniowej. Obecnie w Amazon Web Services jest odpowiedzialny za współpracę z Partnerami sektora publicznego na terenie Europy Środkowo – Wschodniej.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL