https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/06/mdarowska.jpg

Małgorzata Darowska

Manager, prawnik (radca prawny) z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w renomowanych międzynarodowych i polskich kancelariach prawniczych, instytucjach finansowych i administracji publicznej. Specjalizuje się w kształtowaniu polityki publicznej i programów rozwoju dla przełomowych technologii i przemysłu, strategii budowania łańcucha wartości i modelowania kooperacji oraz budowania przewagi konkurencyjnej w oparciu o własność intelektualną.

W latach 2017-2021 odpowiadała za rządowy program rozwoju obszaru bezzałogowych statków powietrznych (drony) w zakresie infrastruktury cyfrowej. Miała bezpośredni wpływ na zajęcie przez Polskę w roku 2020 pozycji europejskiego i światowego lidera w dziedzinie wdrażania usług cyfrowych dla dronów i przygotowanie do wdrażania usług dronowych (dane EUROCONTROL i Droneii.com), a także opracowanie założeń programu rozwoju obszaru bezzałogowych statków powietrznych obejmującego infrastrukturę, przemysł i usługi. Aktualnie koncentruje się na aspektach przemysłowych obszaru bezzałogowych statków powietrznych.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL