https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/08/MMadry.jpg

SPECJALISTKA DS. ADMINISTRACJIMonika Mądry

Specjalistka ds. komunikacji, marketingu i social mediów. Niezastąpiona organizatorka działań Fundacji i koordynatorka spraw administracyjnych studiów podyplomowych.

Z wykształcenia pedagog, logopeda. Na co dzień prowadzi terapię zajęciową z dziećmi oraz jest nauczycielem współorganizującym proces kształcenia dla uczniów z Zespołem Aspergera. Posiada doświadczenie w terapii i pracy z dziećmi i młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych i rozwojowych. Uczestniczyła w projekcie „Forum kadry wspomagania oświaty” realizowanym na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej mającym na celu wsparcie placówek dydaktycznych w doskonaleniu kompetencji kluczowych uczniów.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL