https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/08/pmazurkiewicz.jpg

Przemysław Mazurkiewicz

w firmie CommVault Polska pełni rolę dyrektora regionalnego zespołu presales. Jest odpowiedzialny za wspieranie klientów i partnerów w planowaniu strategii całościowego zarządzania danymi, prezentację możliwości rozwiązań bazujących na platformie Commvault, budowę bezpiecznych i odpornych systemów ochrony danych . Karierę w branży IT rozpoczął jako administrator systemów w Gazecie Wyborczej. Następnie związany był z firmą CompFort Meridian, w której kolejno zajmował stanowiska: konsultanta presales, kierownika działu usług, aż po dyrektora rozwoju i dyrektora operacyjnego firmy. Odpowiadał za wsparcie przedsprzedażowe i techniczne rozwiązań do zarządzania infrastrukturą, usługami IT, dostępnością i bezpieczeństwem. Uczestniczył w sprzedaży i wdrożeniach dużej skali systemów backupu i archiwizacji na rynku polskim. Do CommVault dołączył w styczniu 2014 . Obecnie jest dyrektorem działu System Engineering w regionie EMEA Central and Eastern Europe.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL