Tomasz Soczyński

Tomasz Soczyński

Tomasz Soczyński jest doświadczonym ekspertem w obszarze Privacy-Enhancing Technologies (PETs), czyli technologii zwiększających prywatność. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa przetwarzania danych, zabezpieczeń systemów informatycznych, bezpieczeństwa informacji oraz zagadnień prywatności. Jest również ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI) w kontekście cyberbezpieczeństwa.

Posiada głęboką wiedzę na temat zastosowania sztucznej inteligencji w wykrywaniu i łagodzeniu zagrożeń cybernetycznych oraz w analizie dużych ilości danych bezpieczeństwa.

Jego wiedza w zakresie AI pozwala mu identyfikować nowe i nieznane warianty złośliwego oprogramowania oraz wykrywać subtelne wzorce w ruchu sieciowym wskazujące na potencjalne zagrożenia cybernetyczne. W obszarze sztucznej inteligencji w cyberbezpieczeństwie, Tomasz Soczyński ma umiejętność wykorzystywania zaawansowanych technik AI do analizy i wykrywania zagrożeń cybernetycznych w szczególności najnowszych narzędzi i algorytmów AI, które mogą pomóc w identyfikowaniu ataków, wykrywaniu anomalii i zwiększaniu odporności systemów informatycznych.

Tomasz Soczyński interesuje się naruszeniami danych osobowych w kontekście rozwijających się rozwiązań technologicznych. Jego wiedza i badania naukowe jako doktoranta WPiA UG koncentrują się na analizie ryzyka związanego z przetwarzaniem danych osobowych oraz na opracowywaniu odpowiednich mechanizmów i strategii ochrony prywatności w ramach innowacyjnych technologii. Jego wiedza i doświadczenie obejmują również obszar nowoczesnych technologii kwantowych, w kontekście cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu może aktywnie analizować zagrożenia i ryzyka związane z przetwarzaniem informacji w związku z rozwojem technologii kwantowych oraz opracowywać odpowiednie strategie systemów zarządzania bezpieczeństwa informacji.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
Products
Subscribe

If you wish to receive our latest news in your email box, just subscribe to our newsletter. We won’t spam you, we promise!

[contact-form-7 id=”2639″ title=”Newsletter footer form”]
Applauz

As the pioneer of the lean startup movement, APPLAUZ has dedicated it’s time to sharing effective business strategies that help new businesses and enterpreneurs put their money to work in the right way.

https://ailawtech.org/wp-content/uploads/2021/03/Logo-small.png
O Fundacji w skrócie

Jesteśmy interdyscyplinarnym think-tankiem skoncentrowanym wokół różnych aspektów nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji i innych zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego.

Dane kontaktowe

FUNDACJA AI LAW TECH
ul. Wronia 45/U2
00-870 Warszawa
E-mail: kontakt@ailawtech.org

© Copyright AI LAW TECH 2021. Polityka Prywatności

pl_PL